Přeskočit na obsah

Hledáte vysněnou pozici? Nebojte se ozvat.

Dejte nám o sobě dejte vědět. Náš tým průběžně doplňujeme o specialisty na softwarový vývoj, strojové učení, počítačové vidění, umělou inteligenci, dopravní inženýrství nebo agilní přístupy.

Recruiter

Gabriela Golcová

Jsem zvídavý a kreativní člověk, který rád komunikuje s lidmi. Ráda se učím nové věci a je pro mě příležitostí vystoupit ze své komfortní zóny. Celý svůj profesní život jsem pracovala v oblasti lidských zdrojů v oboru IT. V Yunex Traffic mám na starosti oblast náboru nových kolegů a také Community management.

Director of Brno R&D

Matěj Dusík

Zabývám se vedením firem, oddělení,týmů a projektů. Mám zkušenosti s projekty budování R&D poboček od stavu tzv.„na zelené louce“ až po úspěšně fungující produktový vývoj a inovativní produkty na trhu.

SW Engineering Manager – Embedded

Petr Novák

V Yunex Traffic pracuji již 8 let převážně na projektech vývoje a integrace detekčních systémů do našich dopravních řadičů. Aktuálně se také starám o vývojové embedded týmy a spravuji naši HW laboratoř.

SW Engineering Manager – Platform

Jiří Rak

V IT světě se pohybuji přes 20 let. Spolupracoval jsem s mnoha kolegy, některým jsem byl nadřízen, jiným jsem byl kolegou. V Yunex Traffic mám na starost několik týmů spojených s cloudem, aplikacemi a IoT.

Product Owner

Tomáš Gavenda

Ve společnosti Yunex s.r.o. jsem již přes 7 let a prošel jsem pozicemi testera, vedoucího testovací laboratoře a nyní Product Ownera na produktu Dopravní řadiče (C900 a sX).

Martin Marek Yunex Traffic Brno - UX tým
UX Manager

Martin Marek

Vedu globální UX tým Yunex Traffic a mám na starosti design našich aplikací.

DevOps Engineering Manager

Pavel Zajíc

V Yunex Traffic jsem odpovědný za tým DevOps engineerů, kteří pracují na dvou hlavních cílech. Prvním cílem je vývoj a údržba infrastruktury a nástrojů pro vývojové týmy v cloudu AWS. Druhým cílem je připravit automatické nasazení našich produktů na platformě Kubernetes, a to jak v cloudu, tak on-premise. Pomáhám týmu úspěšně naplnit tyto cíle.

SW Engineering Manager – IoT Systems

Michal Kňazský

V Yunex Traffic vedu dva týmy, které vyvíjí pokročilé systémy pro monitoring a detekci událostí na křižovatkách. Mám zkušenosti s vedením a vývojem rozsáhlých technických projektů a produktů, formováním efektivních full-stack týmů a agilním vývojem. Rád se také věnuji architektuře cloud-based systémů.