Přeskočit na obsah

O společnosti

Kopeme za tým Yunex Traffic, globálního lídra v oblasti inteligentních dopravních systémů. V Brně díky tomu pracujeme na revolučních technologiích pro mobilitu budoucnosti. Pro novou generaci měst vyvíjíme řešení pro řízení dopravy, aby byla plynulejší, bezpečnější, efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí. Naše práce má viditelný a smysluplný dopad.

Měníme tvář dopravy. S pomocí digitalizace, moderních komunikačních technologií, umělé inteligence a strojového učení pomáháme městům po celém světě utvářet budoucnost, ve které jsou realitou komunikačně propojená vozidla, autonomně řízené tunely, inteligentní mýtné nebo adaptivní dopravní systémy se schopností simulace a predikce.

3500

kolegů
celosvětově

120

kolegů v Brně
a Praze

110

měst, kterým
pomáháme

V Brně jsme začínali pod hlavičkou Siemensu. Dnes náš tým tvoří více než osm desítek vývojářů, testerů a dopravních inženýrů. S využitím moderních technologií budujeme kompetenční centrum pro Internet věcí (IoT) a zaměřujeme se na přechod z on premise řešení na cloudové služby, microservice architekturu, automatické testování a UX.

Naše projekty jsou rozmanité. Vyvíjíme softwarový nástroj pro návrh a plánování křižovatek, analýzu kvality dopravních řešení a pokročilé programování adaptivních dopravních logik. Pracujeme na novém modulárním dopravním řadiči a provádíme jeho integrační testy s detektory dopravy – indukčními smyčkami, radary, PIR sensory, termokamerami, video analýzou obrazu a dalšími. Připravujeme novou IoT platformu pro vzdálenou správu, konfiguraci a aktualizaci zařízení řídících dopravu.

Učíme umělou inteligenci predikovat a s řidiči sdílet budoucí stavy světelné signalizace nebo na základě analýzy pohybů účastníků provozu v reálném čase optimalizovat dopravní toky a chránit chodce a cyklisty. Zabýváme se také inteligentní dopravní prioritizací, díky které záchranné složky, vozidla veřejné dopravy nebo cyklisté projedou městem plynuleji a rychleji.

Při své práci využíváme moderních technologií a možností silné globální společnosti a mezinárodního prostředí. Aktivně spolupracujeme s kolegy z Německa, Spojených států, Anglie a Indie. Přitom si uchováváme vysokou míru agility, odpovědnosti a autonomie. Náš tým má ve světě dobré jméno.

Naše mise v Yunex Traffic

V úzké spolupráci s našimi zákazníky vyvíjíme inovativní technologie pro bezpečnou a plynulou dopravu. Usilujeme přitom o jednoduchost používání, intuitivnost a jedinečný uživatelský zážitek. Špičkou v oboru dopravy jsme díky neustálému zlepšování našich produktů.

Jaká je naše firemní kultura?

Utváříme firemní kulturu založenou na samostatně organizovaných týmech, spolupráci a komunikaci. Kulturu, které je vlastní kontinuální učení a experimentování. Věříme v proaktivní přístup k řešení problémů. Naši lidé se nebojí neúspěchu, protože jej chápeme jako odrazový můstek k úspěchu.

V Brně budujeme v rámci globální struktury Yunex Traffic špičkové pracoviště pro moderní cloudové technologie, IoT a vývoj end-to-end produktů.

Tým a kanceláře