V našem brněnském DevOps týmu nejen pracujeme, ale také se rádi dobře bavíme. Společné aktivity jsou pro nás důležitou součástí našeho pracovního prostředí. Jsou to chvíle, kdy se můžeme odreagovat, popovídat si mimo práci, posilovat vzájemné vztahy i firemní kulturu.

Jednou z oblíbených aktivit jsou cyklovýlety alias Yunex peloton. Několikrát do roka se sejde naše parta cyklonadšenců a cílem se většinou stává Jižní Morava. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout od monitoru a zároveň se udržovat v kondici.

Cyklovýlet a grilování na Prýglu v Brně

Deskové hry a poker patří mezi naše „klasiky“. Zahrajeme si oblíbenou deskovou hru nebo uspořádáme pokerový večer. Je to výborná příležitost, jak se pobavit a soutěžit mezi sebou.

Společné snídaně v kanceláři jsou dalším způsobem, jak začít den „pěkně“. Nejen že pracujeme, ale občas i snídáme společně! Jednou za měsíc se scházíme na snídani v kanceláři a každý donese svou oblíbenou pochoutku, o kterou se podělí s ostatními.

Kromě fyzického zdraví dbáme i na duševní pohodu našich kolegů. Pravidelně pořádáme Soulmio webináře zaměřené na duševní zdraví a osobní rozvoj. Je to důležité pro podporu celkového zdraví a pohody v pracovním i osobním životě.

Sportovní den v centru Viktoria v Brně

Když počasí dovolí, sejdeme se u veřejného grilu, třeba na Prýglu a užíváme si dobrého jídla na čerstvém vzduchu. Je to skvělá příležitost setkat se mimo práci a povídat si o věcech, které nás zajímají jak ve světě IT, tak mimo něj.

Pro technologické nadšence neexistuje nic lepšího než noční LAN Party a bastlířský kroužek je zase dalším důkazem naší vášně pro technologie a kreativitu.

Abychom udrželi týmového ducha a posílili vzájemné vztahy, pořádáme také pravidelně tematické párty a sportovní dny, kde se setkáváme i s kolegy z Prahy. Tento rok jsme zažili exkurzi ve vědeckotechnickém parku Vida a minulý rok jsme si zahráli curling.

Novoroční večírek 2024, Vida Brno

Tyto akce jsou důkazem toho, že pracovní prostředí není jen o práci, ale také o sdílení zážitků a vytváření přátelských vztahů.

Aktivit máme hodně a pořád nás baví!